Продавець SmartShop.kr.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1328 відгуків

Ми дуже вдячні Вам за замовлення, і обов'язково зв'яжемося з Вами в робочий час. Частіше за все, ми опрацьовуємо замовлення навіть у вихідний день! Якщо питання по замовленню термінове, напишіть нам у Viber, або зателефонуйте за номерами: +380501839733 Дякуємо за розуміння!

SmartShop.kr.ua
+380 (98) 341-69-28
+380 (50) 183-97-33
Кошик
Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m -17%

Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m

  • В наявності
  • Код: DK-2522-03/3

320 ₴

267 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 295 грн

+380 (98) 341-69-28
менеджер з продажу
  • +380 (50) 183-97-33
    менеджер з продажу + Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникDigitus
Користувацькі характеристики
Гарантія180 місяців
Додаткові параметри. ПоліруванняUPC
Основні параметри. Діаметр волокна50 мм /125 мм
Основні параметри. Діаметр кабелю3 мм
Основні параметри. Довжина:
Основні параметри. Клас волокнаOM3
Основні параметри. ОболонкаLSOH
Основні параметри. Тип волокнаМногомод
Основні параметри. Тип кабеляI-VH 2G50/125
Основні параметри. Тип конектораSC-SC
Основні параметри. Тип шнураДуплекс
Основні параметри. Колір кабелюаква
Параметри паковання. Вага0.05 кг
Параметри паковання. Висота20 мм
Параметри паковання. Довжина:190 мм
Параметри паковання. Об'єм0.0008 м3
Параметри паковання. Ширина210 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 267 ₴
Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3mDigitus SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m
В наявності
320 ₴267 ₴
+380 (98) 341-69-28
менеджер з продажу
  • +380 (50) 183-97-33
    менеджер з продажу + Viber

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner