Продавець SmartShop.kr.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1328 відгуків

Ми дуже вдячні Вам за замовлення, і обов'язково зв'яжемося з Вами в робочий час. Частіше за все, ми опрацьовуємо замовлення навіть у вихідний день! Якщо питання по замовленню термінове, напишіть нам у Viber, або зателефонуйте за номерами: +380501839733 Дякуємо за розуміння!

SmartShop.kr.ua
+380 (98) 341-69-28
+380 (50) 183-97-33
Кошик
Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm -17%
влево
  • Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, фото 2
  • Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, фото 3
  • Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, фото 4
  • Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, фото 5
вправо

Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm

  • В наявності
  • Код: DN-81000

1 176 ₴

980 ₴

+380 (98) 341-69-28
менеджер з продажу
  • +380 (50) 183-97-33
    менеджер з продажу + Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Тип: модуль; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: IEEE 802.3z Gigabit; Дальність передачі: 550 м.
Основні
ВиробникDigitus
Користувацькі характеристики
Гарантія12 місяців
Додатково. Особливостіplug-and-play, 1000Base-SX/для коротких ліній, довжина хвилі/850 нм, для застосування/багатоодовим В кабелем 50/125 і 62.5/125 nm, безпечний швидкозащеплювальний механізм
Додатково. СумісністьMSA (Multi Source Agreement) /Allied Telesis, Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, Hirschmann, Huawei, Intellinet, KTI Networks, Level One, Linksys, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE
Основне. Дальність передавання550 м
Основне. Швидкість передавання1.25 Гбіт/с
Основне. Стандарт PoEIEEE 802.3z Gigabit/лазерний продукт класу 1, відповідний стандарту EN 60825-1
Основне. ТипМодуль/Mini GBIC SFP (малий форм-фактор із можливістю під'єднання)
Основне. Тип роз'ємуLC /Duplex
Основне. Чутливість приймача-20 dBm (мінімум)
Основне. Електроживлення3.3 В
Параметри паковання. Вага0.05 кг
Параметри паковання. Висота30 мм
Параметри паковання. Довжина:90 мм
Параметри паковання. Об'єм0.0003 м3
Параметри паковання. Ширина120 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 980 ₴
Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nmDigitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm
В наявності
1 176 ₴980 ₴
+380 (98) 341-69-28
менеджер з продажу
  • +380 (50) 183-97-33
    менеджер з продажу + Viber

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner