Продавець SmartShop.kr.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1328 відгуків

Ми дуже вдячні Вам за замовлення, і обов'язково зв'яжемося з Вами в робочий час. Частіше за все, ми опрацьовуємо замовлення навіть у вихідний день! Якщо питання по замовленню термінове, напишіть нам у Viber, або зателефонуйте за номерами: +380501839733 Дякуємо за розуміння!

SmartShop.kr.ua
+380 (98) 341-69-28
+380 (50) 183-97-33
Кошик
Digitus LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 10m -17%

Digitus LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 10m

  • В наявності
  • Код: DK-2533-10/3

527 ₴

439 ₴

+380 (98) 341-69-28
менеджер з продажу
  • +380 (50) 183-97-33
    менеджер з продажу + Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникDigitus
Користувацькі характеристики
Гарантія180 місяців
Додаткові параметри. ОсобливостіРоз'єм із кабельним наконечником
Основні параметри. Діаметр волокна50 мм /125 мм
Основні параметри. Діаметр кабелю3 мм
Основні параметри. Довжина:10 м
Основні параметри. Клас волокнаOM3
Основні параметри. ОболонкаLSOH
Основні параметри. Тип волокнаМногомод
Основні параметри. Тип кабеляI-VH 2G50/125
Основні параметри. Тип конектораLC-LC
Основні параметри. Тип шнураДуплекс
Основні параметри. Колір кабелюаква
Параметри паковання. Вага0.15 кг
Параметри паковання. Висота20 мм
Параметри паковання. Довжина:210 мм
Параметри паковання. Об'єм0.0008 м3
Параметри паковання. Ширина180 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 439 ₴
Digitus LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 10mDigitus LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 10m
В наявності
527 ₴439 ₴
+380 (98) 341-69-28
менеджер з продажу
  • +380 (50) 183-97-33
    менеджер з продажу + Viber

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner